Atkurti slaptažodį

Your search results

PATVIRTINTA
MB „Pozityvi sinergija“
Direktorės
Data: 2019 08 20

REKLAMAVIMOSI TAISYKLĖS

1. Pagrindinis
1.1. Reklamavimosi sutartis sudaroma tarp homerental.lt internetinės svetainės savininko MB “Pozityvi sinergija” (toliau Homerental) ir reklamuojamo buto savininko (toliau Reklamuotojo), kuris reklamuoja savo nuomojamą butą homerental.lt internetinėje svetainėje.

2. Paaiškinimai
2.1. Kokybiškas būstas – nuomojamas butas, kotedžas ar namas turi atitikti tam tikrus verslo klientams siūlomų būstų standartus. Būstas nėra tinkamas, jei yra nešvarus, senas (neatnaujintas) ar juo reikia dalintis su kitais bute gyvenančiais žmonėmis.

3. Reklamavimosi sąlygos:
3.1. Homerental dirbanti komanda tikrina ir įvertina kiekvieną norimą reklamuoti skelbimą ir patvirtina tuos skelbimus, kurie atitinka aukščiau nurodyto Kokybiško būsto kriterijus. Homerental turi pasiūlieka teisę nepatvirtinti norimo reklamuoti būsto, jei jis neatitinka nurodytų Kokybiško būsto standartų.
3.2. Reklamuotojo kontaktinis telefono numeris ar elektroninis paštas yra matomas tik Homerental komandos atstovų. Homerental atstovai susisieks su Reklamuotoju tiesiogiai, kai tik atsiras reklamuojamo būsto susidomėjimas iš konkretaus asmens ar įmonės.
3.3. Reklamuojamo skelbimo peržiūros yra administruojamos Homerental komandos ir gali būti patikslinamos, Reklamuotojui paprašius.
3.4. Homerental neatsako už pasirašytas sutartis ar kitus susitarimus, kurie buvo sudaryti tarp Reklamuotojo ir Nuomininko tiesiogiai, tačiau Homerental komanda gali padėti paruošti nuomos sutartį bei patarti, ką į ją įtraukti, prieš pasirašant.
3.5. Reklamuotojas yra tiesiogiai atsakingas už Reklamuojamo objekto skelbimo turinį ir garantuoja, kad visa pateikta informacija yra teisinga ir neklaidinanti vartotojų. Bet kokia diskriminacinio pobūdžio informacija bus pašalinta ir esant būtinybei, perduota atsakingoms institucijoms.
3.6. Homerental pasilieka teisę nepublikuoti skelbimų tų Reklamuotojų, kurie neatsakingai ar nesąžiningai eilgiasi su besidominčiais skelbimu, ar buvusiais Nuomininkais.

4. Išnuomojamo būsto nuomos procesas:
4.1. Homerental.lt yra Nekilnojamo turto nuomos paieškos platforma, labiausiai reklamuojama verslo klientams, tarptautinėms kompanijoms, organizacijoms bei kitiems užsienio piliečiams, atvykusiems gyventi į Lietuvą.
4.2. Homerental.lt internetinėje svetainėje publikuojami skelbimai yra nemokami. Jei dėl konkretaus skelbiamo būsto yra klausimų, pasiteiravimų, Homerental atstovai susisieks su Reklamuotoju dėl tikslesnės informacijos, vizito laiko, ar kitų klausimų.
4.3. Jei Reklamuotojas pasirašo Nuomos sutartį su per homerental.lt internetinę svetainę besikreipusiu asmeniu, Reklamuotojas privalo sumokėti Homerental.lt internetinės svetainės savininkui, MB “Pozityvi sinergija” komisinį atlygį, lygų 25% nuo vieno nuomos mėnesio vertės pagal MB „Pozityvi sinergija“ išrašytą sąskaitą faktūrą.

5. Būstų nuomos paieška:
5.1. Jei Homerental suranda būstą nuomai partneriams ar jų atstovams, su kuriais yra pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ar kitokia forma susitarta dėl bendradarbiavimo, partneriai su homerental.lt svetainės savininku MB “Pozityvi sinergija” privalo atsiskaityti pagal sutartį arba kitokį atskirą tarpusavio susitarimą.
5.2. Jei Homerental suranda būstą nuomai klientams, kurie nėra Homerental partneriai ar jų atstovai, klientai su homerental.lt svetainės savininku MB “Pozityvi sinergija” privalo atsiskaityti pagal išrašytą sąskaitą faktūrą už suteiktas paslaugas.

6. Papildomos paslaugos:
6.1. Papildomos paslaugos yra nuomojamų butų apžiūrų organizavimas, lydėjimas apžiūrų metu, skelbimų arba/ir sutarčių vertimai iš/į Anglų ir Rusų kalbą, Nuomos sutarčių paruošimas, profesionalų konsultacijos nuomos klausimais, derybos dėl nuomos kainų, patarimai dėl gyvenamosios vietos deklaracijų, profesionali interjero fotosesija, pilnas nuomos paieškos paketas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, pilnas relokacijos paketas, renginių, susitikimų ir išvykų organizavimas.
6.2. Papildomų paslaugų kainos yra nustatomos Homerental administracijos ir patvirtinamos direktoriaus. Klientai apie papildomų paslaugų kainas yra informuojami prieš suteikiant papildomas paslaugas.

7. Kitos sąlygos:
7.1. Reklamavimosi taisyklės gali būti keičiamos Homerental administracijos.
7.2. Homerental neatsako už techninius nesklandumus ar jų sudarytas pasekmes, kurios atsirado, naudojantis šiomis paslaugomis.